PC Pokladna pro EET - "malá"

 
Tento pokladní set je vhodný pro menší a střední provozovny, kde je v průběhu dne odbaveno do cca 150-ti zákazníků. Toto číslo prosím berte jako orientační údaj, který se může lišit v závislosti na druhu prodeje a konkrétním sortimentu. Pro tuto sestavu byl vybrán hardware (komponenty), tak aby bez problému zvládla obsloužit dané množství zákazníků. Tato sestava by zcela jsitě zvládla obsloužit i občasný nápor řekněme 300-400 zákazníků za den. Nicméně již se nebude jednat o obsluhu s potřebnou rychlostí a komfortem.
K této sestavě je třeba zvolit vhodný pokladní software (bez skladu, či se skladem) a případně i další komponenty jako je zákaznický displej, pokladní zásuvka, scanner (čtečka čárových kódů), záložní zdroj UPS. Naší aktualní nabídku naleznete na této stránce. V případě, že budete potřebovat poradit či cokoliv konzultovat volejte prosím na 573 351 740. 
 
Co obsahuje tento pokladní set?
Pokud si objednáte pokladní systém LYNX, získáte ucelené řešení, pro které budete potřebovat již jen zástrčku do elektřiny a připojení k internetu. Ať již zvolíte jakýkoliv konkrétní model, jeho součástí je vždy kvalitní počítač LYNX s operačním systémem Windows 10, dvou-jádrovým procesorem Intel N3050 a rychlým SSD diskem Kingston o kapacitě 60 GB, dále pak dotykový monitor ASUS, praktický stojan na počítač a monitor, který umožní dvojí nastavení sklonu monitoru a pokladní termotiskárnu Epson TM-T20II – 80 mm s řezačkou. Celý systém je pasivně chlazen, takže o jeho běhu nebudete ani vědět.
 
Cena - 13.990,- Kč (PC+Windows, dotykový monitor, stojan, tiskárna)
Cena sestavy s programem PC Pokladna - 16.980,- Kč
Cena sestavy s programem PC Pokladna + sklad - 20.980,- Kč
 
Volitelné příslušenství:
POKLADNÍ ZÁSUVKA
 
Skvěle technicky provedená černá pokladní zásuvka s konektorem RJ10P10C, 5x bankovky, 9x mince, vyjímatelný mincovník, rozměr 410x425x90 mm, přední vhoz pro bankovky, boční vedení, lze otvírat klíčem, barva černá.
Cena - 1.990,- Kč
 
 
RUČNÍ ČTEČKA ČÁR. KÓDU

Výkonný CCD snímač se snímacím dosahem až 390 mm. Vhodný pro všechna běžná rozhraní od PC k nejrůznějším POS terminálům.
Cena - 2.190,- Kč  volitelně + 1.500,- stojánek
 
 
ZÁLOŽNÍ ZDROJ

Kompaktní záložní zdroj UPS s baterií 600 VA a 4 zásuvkami chráněnými proti přepětí z toho 2 výstupy chráněné baterií, doba zálohování až 20  minut (v závislosti na zatížení).
Cena - 1.790,- Kč
 
 
ZÁKAZNICKÝ DISPLAY

Zeleně svítící VFD displej, alfanumerický 2x20 znaků s plnou diakritikou, nastavitelná výška displeje, barva černá. Připojení RS-232.
Cena - 1.990,- Kč

 

 
 

Rychlý kontakt pro radu, konzultaci či objednávku:
selva@selva.cz, 573 351 740
Ceny uvedeny bez 21% DPH